Jsem zpět!

8. září 2007 v 11:26 |  News!
Ahojík všichni! Tak jsem se vrátila z té nejúžasnější dovči, na které jsem kdy byla! Sice už minulou neděli, ale nějak jsem neměla čas ani chuť dělat něco na blogu, takže mi promiňte. Těm, kteří se chtějí podívat do Chorvatska, vřele doporučuji ostrov Krk, na kterém jsem byla. Konkrétně Njivice. Malé městečko plné příjemných lidí... Ubytovaná jsem byla v hotelu Beli Kamik, v blízkosti byl ale i další hotel - Jadran myslím. V celém městečku restaurace, zmrzlina; jeden "kopec" tam stojí 5 Kn (což je asi 20 Kč), ale zmrzlináři tam lidi nešidí - spíš naopak té zmrzliny dávají co nejvíc. A že je výborná! U pláží bary... Moře bylo slané :-)) a docela studené. Pláže nebyly moc velké... Někde betonové, ale my s kamarádkou jsme si oblíbily jednou kamínkovou. Do vody se dalo chodit i bez bot, žádné potvory tam nebyly:-) A voda dokonale průzračná, mohla jsem se kochat pohledem i pár metrů pod sebe... Byly jsme se podívat i do dalšího městečka, které leží též na Krku - do Malinske. Tam to bylo větší, ale Njivice se mi zdály stejně hezčí. Kouzelnější:-) I s rodiči jsme byli na ostrově Cresu, kam jsme dojeli lodí. Tam to bylo taky pěkné, leč "opuštěné". Kromě turistů (kterých bylo málo) tam moc lidí nebylo.
Asi čekáte, že mám ještě nějaké "větší zážitky". :-) To je pravda, mám jich dost, musela bych to psát hodně dlouho... Ale - s kámoškou Verčou jsme tam poznaly úžasného a nádherného barmana... Mám i fotečku, tak jí sem snad brzy přidám...
Po těch sedmi dnech se mi ani nechtělo domů. I měsíc tam by utekl rychle. Na ten týden do konce života nezapomenu. Dost se mi po tom všem stýská, i po lidech - když je už nikdy v životě neuvidím... Ale snažím se řídit heslem: Žij přítomností! Co bylo, bylo, a že to bylo nádherné, už nemusím říkat! Tak zatím "ciao"!:-)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsi tu? Klikni! :-)

Click!

Komentáře

1 H. H. | 9. září 2007 v 21:25 | Reagovat

Já jsem byla na Lošinju a na Cresu na výletě, jo bylo tam hezky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama