Vývojová stadia muže

16. srpna 2007 v 16:57 |  Fun
*1 až 5 let*
*Charakteristika:* roztomilé miminko. Spinká, brečí, papká, slintá, zvrací, kadí a prdí. To jediné zvládá. Později zjistíte, že co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Některé věci se prostě nezapomínají. Akorát už nebudete ten roztomilý chlapeček, ale starý smradlavý dědek. Okolo 3 až 5 let věku se z vás stává klučík, který si tak hezky hraje s autíčky a nezlobí.
Tělíčko: měkké, hebounké, růžové. Prostě k pomazlení.
*Vlasy:* většinou žádné.
*Sexuální aktivita:* žádná, pokud nebudeme počítat libidózní požitky zadržování stolice a dráždění análního otvoru při utírání zadku.
*6 až 12 let*
*Charakteristika*: stále hodný chlapeček, který si hraje. Už ne bohužel s autíčky, ale sebral sestře panenky a snaží se spářit Kenna a Barbie. Ještě pořád je ochoten občas nosit oblečení s mráčky a zvířátky.
*Tělíčko*: stále měkká kůže, hezké, zdravé vlásky. Stále k pomazlení (pokud právě neobjevuje něco, čemu by rád říkal penis).
*Sexuální* *aktivita*: rozmnožování panenek.
*13 až 16 let
Charakteristika*: spratek, který vás začíná přerůstat. Také se dostaví puberta. Někdy. Je všeobecně známo, že muži jsou nevyspělí a mentálně zaostalí. Oblečení je stále více ošuntělé. Sedí na zemi a nic pro něj není problém. Většinou by rád hrál v kapele. Hodně čte a může se také dostavit takzvané temné období. To znamená černá barva, bledost v obličeji a oči mírně pootevřené. (Zkrátka vypadá tak trochu sjetě.) Často přemýšlí o smrti.
*Tělo*: kůže má stále tu mladistvou pružnost. Tělo je pevné. Vlasy hezké, zdravé a přibyly i vousy. Bohužel jen ty, co stačí klapnout dveřmi a ony opadají. Mezi vousy se sem tam také objeví nějaký ten "podkožní výrůstek" (beďar). Už není k pomazlení a stále hledá to, čemu chce říkat penis.
*Sexuální* *aktivita*: obtěžuje spolužačky. Ke štěstí mu zatím stačí potají si ho honit.
*17 až 25 let*
*Charakteristika*: mladík (ženy mu začaly říkat zajíček). Temné období a sjetý pohled je ten tam. Drogy se mu už dostaly z krve ven a snaží se na sebe více dbát. Možná navštíví posilovnu, možná se dostane i do ženské postele. (Snad to zvládne do pětadvaceti.)
*Tělo*: to samé. Mladistvá pružnost. Vlasy zdravé a hezké. Vousy si už holí (no, sláva!). Už jen vyřešit podkožní výrůstky. Zase je k pomazlení! Penis již našel! (Někteří.)
*Sexuální* *aktivita*: pořád si ho honí. Někdy možná zasune, ale výkony nic moc. **
*26 až 30 let*
*Charakteristika*: muž (pro ženy jste již chlap). Pracuje, paří, užívá si. V podstatě nejhezčí období muže.
*Tělo*: sem tam se na těle objeví nějaká ta vráska, ale to je většinou z přepracovanosti nebo z nadměrného množství alkoholu a cigaret.
*Sexuální* *aktivita*: honí si ho stále častěji. Kombinace s pravidelným sexem je celkem běžná, i když honění ho začíná bavit mnohem víc.
** *31 až 50 let*
*Charakteristika*: stále muž. Pracuje, pracuje, pracuje.
*Tělo*: padají vlasy, narostlo břicho a tam, kde byl dříve vypracovaný zadek, začíná být povislá kůže.
*Sexuální* *aktivita*: už si ho nehoní a doprošovat se manželky ho také nebaví. Navíc si na něj přes břicho moc nevidí, tak ho raději už ani nehledá (ani při močení, a tak si začne sedat).
** *51 až 65 let*
*Charakteristika*: starší pán. Nebo také hodný strejda... Trochu pracuje, neužívá si, nepije (zakázal to doktor). Zlobí ho žlučník, žaludek a hemeroidy.
*Tělo*: začíná se podobat mimozemšťanovi. Nemůže pochopit, proč promeškal "druhý dech", o kterém toho tolik slyšel, a všichni jeho kamarádi v tomhle věku mají ty mladé, krásné slečny.
*Sexuální* *aktivita*: na bodu mrazu (konečně klid).
** *66 a více (to snad už ne...)*
*Charakteristika*: zombie nebo mimozemšťan.
*Tělo*: je to lidské tělo?
*Sexuální* *aktivita*: pod bodem mrazu! (A cokoliv jiného je nechutné...)
** *Smrt*
*Charakteristika*: zase ta známá bledost v obličeji.
*Tělo*: bílé, posmrtně ztuhlé.
*Sexuální* *aktivita*: konečně je pořádně tvrdej!

Zdroj: www.sranda.kdecoje.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsi tu? Klikni! :-)

Click!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama