Proč jsou kluci takoví?

3. srpna 2007 v 13:45 |  Love
Kluci zkrátka neradi hovoří o svých pocitech a o tom, co cítí. Koukají se po jiných holkách a často řeknou něco, co nám hrozně ublíží. Jenže oni si to ani neuvědomí! My ti prozradíme, proč to tak je...

Kdyby tak se mnou mluvil...

Mezi tvým miláčkem a tebou to občas zajiskří a dojde na hádku. Ty díky tomu nemůžeš skoro ani jíst a spát, protože celý den úřemýšlíš, jak z toho ven a kde jste udělali chybu. Hrozně by sis přála, aby s tebou o vašich problémech mluvil a abyste je mohli společně řešit. A co dělá on? Konfrontaci se vyhýbá... Je mu snad jedno, jak to s vámi dopadne? Nebo už má jinou holku? Cítí k tobě ještě vůbec něco? Kdyby jenom sakra promluvil!
Je to sice k nevíře, ale i kluci mají problémy. Třeba když se nedaří jejich oblíbenému fotbalovému týmu nebo když se jim z ničeho nic zasekne jejich počítačový miláček. Vztahové problémy jsou ale zkrátka pro většinu kluků cizí slovo. Ale to neznamená, že by kluci byli absolutně bez citu - to ne, i kluci mají city! Jenže bohužel nemají žádná nervová vlákna pro vztahové problémy! Většina z nich se taky ptá na radu svého nejlepšího kamaráda, až když se s nimi holka rozešla. Hodně problémů taky pramení z toho, že kluci se většinou řídí pštrosovou metodou - hlavu do písku a čekat... Jenže bohužel takhle se problémy řešit nedají. Kluci proto často tvrdí, že se holky rády hádají, ale to není pravda - jen máme pocit, že díky konfrontaci, diskuzi nebo hádce se může spousta problémů vyřešit a vyčistí se tak vzduch, a to je vždycky dobře. Jenže kluci prostě tohle neuznávají. Je tedy jasné, že jednoduchá rada jak na ně v tomhle případě neexistuje. Můžeme ti dát jen malý návod - zkus si s ním v klidu promluvit. Bav se s ním klidně, logicky argumentuj a v žádném případě nezvyšuj hlas nebo na něj dokonce hned nekřič! Potom ti možná bude naslouchat...

Proč nemůže trochu zalhat?
Wow! Tak tenhle den si budeš už navždy pamatovat - podařilo se ti totiž přesvědčit tvého miláčka, aby se s tebou vydal na pořádnou nákupní výpravu! To bude nádhera! Procházka a nákupy jsou tady a ty okamžitě zamíříš do svého oblíbeného butiku. Objevíš tam naprosto senzační trendy sukni, kterou ti budou všechny holky ze třídy zaručeně závidět. Teď jenom, aby ti sedla... Hurá! Je přesná! Tak to je snad nejšťastnější den tvého života! Pyšně vyjdeš z kabinky a jdeš se ukázat svému miláčkovi. A jak reaguje? "No, to je fakt bomba! Konečně si můžu skvěle prohlídnout všechny tvoje špíčky!" Panebože! On přece ví, že si pořád připadáš trochu tlustá a trápíš se dietami, a pak si tě takhle dobírá? Proč vždycky řekne to nesprávné v nesprávnou chvíli?
Aby člověk byl vždycky taktní a nikoho se nedotkl, na to je potřeba velká dávka diplomacie a znalosti lidí. A to bohužel není každému vlastní. A to platí jak pro holky, tak pro kluky. Jenže kluci jsou jaksi o chloupek míň chápaví a citliví než holky. Kromě toho kluci moc dobře nechápou ženskou logiku - a tak mají trochu problém nám vyhovět. A pokud jsi náhodou doufala, že pro něj není problém použít milosrdnou lež, tak na to zapomeň! Průzkumy totiž dokázaly, že jsme to většinou my holky, které lžeme, abychom nezranily něčí city. Kluci oproti tomu většinou lžou, aby si něco dokázali - zkrátka všechno umí, všude byli a od všeho mají klíče, že: To ostatně moc dobře známe... A která jediná rada má smysl - příště prostě vezmi radši svoji kamarádku!

Proč se pořád kouká po jiných?
Je nádherný letní den. Spolu se svým miláčkem se ruku v ruce procházíš po pěší zóně. Čas od času se podíváte sobě navzájem hluboce do očí nebo tě jen tak bezmyšlenkovitě pohladí. Prostě naprosto dokonalý moment. Jenže najednou je všechno pryč. Kolem vás projde vysoká štíhlá blondýnka a on se za ní urputně zadívá a nakonec se jeho pohled ustálí na jejím zadečku! To je strašný! Proč tohle dělá?
Vysvětlení je jednoduché - nemůže si prostě pomoct. A na druhou stranu nebuď hned tak uražená, ty to přece děláš taky. Jenže s jedním nepatrným rozdílem - nás u toho málokdo nachytá. Holky mají totiž mnohem lepší - skoro fotografickou - paměť, a tak nám většinou stačí jen jeden krátký pohled a už máme toho slaďouše sjetýho od hlavy až k patě. A protože klukům zkrátka takhle vlastnost chybí, musí se bohužel na ten objekt víc zaměřit a déle si ho prohlížet. Ale pozor - to dívání přece ani zdaleka neznamená, že by tě s tou blondýnkou chtěl hned podvádět! O to přece v téhle hře vůbec nejde!

Zdroj: Top dívky, 2/05.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsi tu? Klikni! :-)

Click!

Komentáře

1 Klarec Klarec | Web | 3. srpna 2007 v 14:17 | Reagovat

nechceš se spřítelit?? písni mi na blogís

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama