Srpen 2007

Diplomy za 7. bleskovku!

7. srpna 2007 v 23:02 Ceny za bleskovky a soutěže!
Várka diplomků pro vás!:-)Nejdřív kámoška, pak až holka!

7. srpna 2007 v 18:02 Psycho!
Objevila jsi super týpka! Hned listuješ všemi možnými časopisy, abys našla různé flirtovací triky a strategie, voláš kámoškám, aby ti poradily... Chceš toho kluka prostě hned klofnout. Jenže někdy je lepší jít na to pomaleji. Jak?

Určitě máš taky pár kamarádů jako kluků. Mají u tebe důvěru a ty u nich taky. Můžou ti říct takřka cokoliv; a taky ti často říkají, že bych chtěli holku jako ty - které by mohli říct všechno, věřili by jí, byla by pro ně zároveň kamarádkou a navíc by byla ještě milá a hodná. A vezmi to i ze tvé strany: taky bys určitě ráda měla kluka zároveň jako nejlepšího kámoše, abyste navzájem o sobě věděli všechno... Ale to se právě nedaří, když se jde do vztahu příliš rychle. Možná jsi ráda, že kluka svých snů sbalíš hned na první schůzce či při prvním kontaktu někde na diskotéce. Ale opravdu takový vztah vydrží? Když se do něčeho pustíš s klukem, kterého skoro neznáš, je riziko, že to všechno skončí stejně rychle, jak to vůbec začalo. Je to tím, že toho dotyčného skoro neznáš - víš sice, co poslouchá a jaká je jeho nejoblíbenější herečka, ale jinak ho neznáš. To si ani netroufej vyslovit. I kámoška, kterou znáš od první třídy, tě může nějakým svým chováním nebo jednáním překvapit. Co tím chci říct? Když už spolu chodíte a ty zjistíš, že se nechová zrovna podle tvých kritérií, rozejdete se. Proto je možná nejlepší si nejdřív kluka pořádně oťukat a poznat ho. Získat si jeho důvěru, aby ti toho o sobě řekl spoustu i sám. A jak? Chovej se hned ze začátku jako jeho kámoška, ne jako "holka". Zjisti, v čem plave, v čem potřebuje pomoct a svou pomoc mu nabídni. Buď mu vždycky psychickou oporou a dej mu jistotu, že i kdyby ti zavolal ve tři hodiny ráno, ráda ho vyslechneš. Uvidíš, že ti začne důvěřovat a za krátký čas se stanete skvělými kamarády! A jak se říká; kamarád taky rád! Od kamarádství už je totiž snadná cesta k lásce. A co tvrzení, že přátelství mezi ženou a mužem neexistuje a že je v tom vždy něco víc...? Zkus o tom popřemýšlet! ... Když už jste dobří kamarádi, klidně mu vyklop, že se ti líbí nebo že ho máš ráda. Bude to v pohodě, to ti můžu klidně odpřísáhnout! Možná ale usoudíš, že je možná lepší jako kamarád, než jako "kluk". A mít dobrého kamaráda vůbec není k zahození! A kdy bych se do vztahu s kamarádem nepouštěla? Kdyby to byl opravdu nejlepší kámoš pod sluncem! Je totiž riziko, že když se rozejdete, nenajdete k sobě cestu už ani jako kamarádi, budete na sebe naštvaní... A ztratit tak skvělého kluka by byla škoda, ne? Tak popřemýšlej i o tomhle. Mám to z vlastní zkušenosti. A jaké máš zkušenosti s klukama-kámošema ty? Měla jsi někdy nějaké kamarádství s klukem, které přerostlo v lásku? Jak to dopadlo? Piš do komentářů, budu se těšit!7. bleskovka! (konec)

7. srpna 2007 v 17:11 Bleskovky a soutěže!
Takže - teď zase něco lehčího:-) Dám sem jen pár otázeček a diplomek máš jistý!;-) A bacha! Beru jen prvních pět! PS: Je to spíš pro holky:-)

1) Připadáš si tlustá? Jestli jo, tak proč - porovnáváš se s anorektickými modelkami anebo na sebe nemůžeš sehnat kalhoty?
2) Držela jsi někdy nějakou dietu? Bylo to k něčemu? A sportuješ? Myslíš, že sport je lepší než diety?
3) Nosíš sukně a když ano, tak v jaké délce? Myslíš si, že sukně jsou jen pro holky s pěkně hubenýma nohama?
4) Napiš jméno nějaké celebrity (ženy), které postava se ti líbí.
5) Nepovinná otázečka: kolik měříš a vážíš, a pak kolik bys chtěla při své výšce vážit?
6) Co si myslíš o holce na fotce? Je akorát, vychrtlá, nebo dokonce tlustá?
7) Co chceš na diplom?

Těším se na odpovědi! ;-)Diplomy za 6. bleskovku!

7. srpna 2007 v 11:58 Ceny za bleskovky a soutěže!
Před chvílí jsem se vrhla na čtení vašich odpovědí.:-) Odpovědi typu, že namazaná strana je těžší anebo že kdyby chleba padal z větší výšky, na namazanou stranu by spadnout nemusel, byly sice dobré, ale psala jsem přeci, že vyhrává nejoriginálnější odpověď:-) A tu podle mě měla Klára a PaPeNa*, takže vám, holky, gratuluju a tady máte diplomky! :-) Ostatním děkuju za účast a máte tu za ni společný diplomek! :-) LenaI want to be a bitch!

6. srpna 2007 v 22:58 Psycho!
Říká se, že hodné holky se dostanou do nebe, ale ty zlobivé všude! Je OK být hodná a milá, ale vyplatí se to opravdu vždy? Tady je pár důvodů, proč být mrcha!

  • Kluky mrchy doslova přitahují! A když budeš mrcha, budeš si je moct omotat hezky kolem prstu...
  • Už nikdy nebudeš muset utěšovat kamarádku, že jí nějaká husa přebrala kluka. Ta "husa" budeš totiž ty.
  • Vyhneš se nějakým typům lží; nebudeš muset říkat kámošce v otřesném outfitu jak jí to sluší, protože se nebudeš bát říct svůj názor.
  • Nebudeš si dělat výčitky svědomí, když budeš flirtovat s více kluky najednou!
  • Rázem si budeš připadat atraktivnější... Nevěříš? Copak jsi někdy viděla ošklivou mrchu...?
  • Budeš mít super postavu! A i bez diet. Jakto? Prostě se jen budeš snažit "vykrmit" svoje kamarádky (ony určitě pozvání do cukrárny neodmítnou). Když ony ztloustnou, ty budeš přece ta nejhubenější, ne?
  • Budeš vždycky říkat to, co se ti hodí.
  • Naučíš se používat "nevinné" lži a stoupne ti sebevědomí!
  • Pomlouvat tvou sokyni kvůli tomu, že ona pomlouvá tebe? Nikdy! Však ty už si vymyslíš peprnější pomstu...
Hele, ale tohle ber s rezervou! ;-) But... Bitches forever! =o))

2. kolo soutěžky o nej design!

6. srpna 2007 v 19:53 Bleskovky a soutěže!
Takže. Před chvilkou jsem jukla na anketku a první kolo jsem vyhodnotila. Místo sedmi soutěžících jich nakonec muselo vypadnout osm, aby to bylo spravedlivé. Loučím se tedy s Teruskha, Ef!k, Kisses, Peťka, Smudlinga, Veruš, d1ddl1nka, Evča a děkuji vám za účast!
Do dalšího, druhého a zároveň i posledního kola postoupily:

1) Jméno: Pitryska
Její design: tady
Její popis designu: Černo-růžový. A obrázky? Různý :) - prostě můj styl.
2) Jméno: Ria&Tari
Její design: tady
Její popis designu: Červený so srdiečkami, bez záhlavka (tentokrát) proste celkom jednoduchý :))
3) Jméno: Nicolka
Její design: tady
Její popis designu: Černo-bílý a love obrázek.
4) Jméno: Mattynda
Její design: tady
Její popis designu: Červeno-černý.
5) Jméno: Rose
Její design: tady
Její popisdesignu: Černý, trocha růžové... Je tam všechno možné. Poslední odkazy jsou o Avril Lavigne...
6 Jméno: lenus.ha
Její design: tady
Její popisdesignu: Mno, teraz mám ružové kvietky, ale ja dosť často mením design.

Podpořte je tedy a hlasujte pro ně v anketce na konci článku! Teď už jde opravdu o první tři místa! Všechny designy jsou pěkné, ale vyhrát může jen jeden... :-) Tohle kolo soutěžky potrvá celý pracovní týden - tedy až do pátečního večera. Shánějte si teda hlásky;-)! Jakékoliv dotazy či připomínky uvítám v komentářích! :-) Lena

Okurka na suchou pleť!

6. srpna 2007 v 19:27 Beauty
Nejen v zimě, ale i v létě může být tvoje pokožka vysušená. V zimě je to chladem a větrem, v létě za to může třeba sluníčko a slaná nebo chlorovaná voda. A kromě mastných krémů na suchou pleť můžeš použít okurku! A jak? Prostě si kup salátovku, nakrájej ji na kolečka a na dvacet minutek ji polož na vysušenou pokožku. Anebo si ji můžeš oloupat a nastrouhat a až pak přiložit na kůži. Úspěch zaručen!:-)Jak aspoň trochu přežít vedra...?

6. srpna 2007 v 19:18 Beauty
Tropická vedra jsou nejhorší. Když nastanou, je nejlepší sedět hezky doma ve stínu a chládku anebo vyrazit někam k vodě - třeba na koupaliště. Jenomže ne vždycky to vyjde a ještě v horším případě musíš jet někam do města něco zařídit apod. A co si budeme povídat - taková přeplněná MHD, ulice plné betonu a strom jen sem-tam - v létě opravdu hrůza. A moje rada? V takových dnech na sebe natáhni lehké bavlněné šatičky na ramínka, nazuj žabky, na oči si nasaď černé sluneční brýle, napatlej se trochou opalovacího krému a můžeš vyrazit! A že šaty nenosíš kvůli svojí postavě? Blbost. Já jsem si ještě v zimě říkala, že v létě na sebe navléknu maximálně kraťasy po kolena. Ale teď jsem změnila názor. Nosím "áčkovou" lehkou sukýnku po kolena a k ní volný topík, šaty se zavazováním za krk, taky asi po kolena. Když se jako já nemůžeš pyšnit hubenýma nohama, délka po kolena bude akorát! Přece se kvůli ostatním nebudeš pařit třeba v džínách. Navíc - anorektičky v kurzu nejsou! ;-) Do kabelky si nezapomeň přibalit tyčinku na rty s UV ochranou, láhev s pitím (nejlépe čistou vodu) a "osvěžovač"! Různé kosmetické firmy teď vyrábějí jemně parfémované rozprašovače, které tě v horku pěkně osvěží a navíc budeš pěkně vonět. :-) Já mám něco takového od Avonu - a nemůžu si ho vynachválit:-) Pokud se ti za něj nechce utrácet, sežeň si aspoň lahvičku s rozprašovačem, do které si pokaždé nalij studenou minerálku. Ta tě taky suprově osvěží a vyjde tě to levněji :-) V parnech také zapomeň na hutný make-up a nánosy pudru. Stačí natřít obličej hydratančím opalovacím krémem a přepudrovat. Pokud ti to nestačí, můžeš použít lehký tónovací krém. Oční stíny by se slily do jedné linky, takže si bohatě vystačíš s voděodolnou řasenkou. Pusku přetři leskem na rty - lesk přece voní i chutná nejlépe! :-) Vyhni se těžkým parfémům, lehce se přestříkej jen toaletkou; například s vůní květin. A co s vlasy? Pokud se pyšníš dlouho hustou hřívou, povolej na pomoc skřipec a vypni si sexy ohon!6. bleskovka! (konec)

6. srpna 2007 v 11:47 Bleskovky a soutěže!
Minulá bleskovka na téma: Co bylo dřív; vejce nebo slepice? ... Se docela povedla, ne?:-) Proto takhle bleskovka bude podobná... :-) Zase odměním diplomem nejzajímavější (nejoriginálnější) odpověď/odpovědi. To jsem zvědavá, jak vaše fantazie zapracuje tentokrát!:-)

1) Tak mi napište, proč si myslíte, že chleba spadne témeř vždy namazanou stranou (na zem)? =o)))
2) Kdybys vyhrál(a), co chceš na diplomek?:-)


Bleskovka trvá, dokud neukončím! :-)

Diplomy za 5. bleskovku!

6. srpna 2007 v 11:24 Ceny za bleskovky a soutěže!
Páté bleskovky se vás zúčastnilo celkem dost, a proto bylo obtížné vybrat nejzajímavější nebo nejoriginálnější odpověď... Nakonec jsem tedy vybrala čtyři výherce a pro každého mám diplomek. Pro ostatní jsem vyrobila diplom společný. Ale přeci jenom musím říct, že absolutní vítězkou se pro mě stala Eleanor! A její odpověď? "No, já myslím, že jako pravní vzniklo kuře... Jak říká má kámoška, kuře snáší vejce a tudíž samo kuřátko mohlo snést po svém příchodu na zem vejce, ze kterého se vyklubala slepice... A jak že se kuře dostalo na zem? Na to mám odpověď! Můžou za to mimozemšťani!!! :) Už jim asi nechutnalo KFC, tak nějaký kuřata hodili k nám, asi nás považovali za skládku:)" Eleanor, gratuluju, ale vám ostatním taky!:-) Takže tady máte diplomy a děkuju za účast! PS: Hned teď se dám do další bleskovky, tak se pak klidně jukněte! A ještě jedna maličkost: Dnes je poslední den, kdy trvá první kolo souteže o nej design blogu (najděte si ji v rubrice "Bleskovky a soutěže!" a hlasujte!
Photo

5. srpna 2007 v 21:40
Moje nejnovější fotky... =)

To jsem já (vlevo) a moje kámoška Terka! :*
Zleva: Terezka, já, Šárinka a Alička!
Drsoni! =D Já a moje Martinka! :-*
Njn, lepší už to nebude! =D


"Jednoduchý" chlapec?

5. srpna 2007 v 20:39 Fun
V jednom krámku se zeleninou na malém městě se pořád poflakoval pomocník prodavače - na první pohled prostoduchý chlapec. Dokonce tak prostoduchý, že ostatní chlapci z ulice si z něj pořád dělají legraci. Vždycky mu dávají vybrat mezi deseťákem a čtvrťákem a on si vždycky vezme deseťák, kluci říkají, že proto, že je větší. Zelinář si toho jednou všiml, vzal si chlapce stranou a povídá: "Podívej, hochu, oni si z tebe dělají legraci. Myslí si, že nevíš, že čtvrťák má větší hodnotu. Proč si vždycky bereš deseťák? Jen proto, že je větší?"
"No, kdybych si vzal čtvrťák, přestali by to dělat."

Tak tohle mě opravdu dostalo! :-)) Našla jsem to na jednom pěkném blogu, a prostě jsem to sem "musela" dát! A na ten blog určo jukněte (tady). Jinak - zdroj je tedy: http://kamisekaklarisek.blog.cz/
5. bleskovka! (konec)

5. srpna 2007 v 20:01 Bleskovky a soutěže!
Zdravím! Takže dnes zase bleskajda. Ale pozor! Nyní diplomkem odměním jen jednu nejzajímavější odpověď! Tak se snažte a písejte! :-) Trvá do zítřka.

1) Co myslíš, že vzniklo dřív; slepice nebo vejce? A hlavně proč? :-)))
2) Kdybys vyhrál(a), co bys chtěl(a) na diplomek? :-)

Moc se těším a jsem děsně zvědavá na vaše odpovědi:o)Univerzální kopřivový čajík!:-)

5. srpna 2007 v 19:07 Beauty
Když se doma podíváš, jaké čaje máte, možná ten kopřivový mezi nimi najdeš. ;-) Je to vlastně takový univerzální čaj - "skoro na všechno". Koupíš ho skoro všude, uvaříš podle návodu a pak už můžeš pít:-) Na chuť není sice nic extra, ale nejhorší taky není. Navíc ho můžeš dochutit lžičkou medu. A jak si s ním pomůžeš ke kráse? Kopřivový čaj čistí krev. A když se ti krev pročistí, budeš mít i hezčí pleť a možná zmizí i pupínky! Takže do toho - a aspoň šálek denně! A další osvědčený tip našich babiček: Po umytí si s vlažným kopřivovým čajem propláchni vlásky. Potom už neoplachuj. Vlasy tak získají neodolatelný lesk! Více informací se dozvíš přímo na obalech čaje nebo v bylináři. Tip: Čaj je prý lepší z čerstvých než ze sušených kopřiv!


Tohle stojí za to!

5. srpna 2007 v 16:58 Beauty
Chodím na jedno fórum o kosmetice, a tam jedna holčina doporučila tuhle stránku (stránka Chanel). Hned jsem se tam mrkla. Je vážně super! Najdeš tam videjka, s jejichž pomocí se potom dokážeš dokonale nalíčit! Chanel je luxusní a prvotřídní značka, proto i ty kosmetické tipy a triky jsou prvotřídní a komentuje je přední vizážista. Pokud nevíš jak na make-up, tvářenku, či oční stíny, mrkni se tam! Najdeš tam toho ještě mnohem víc! A pro mě jediné mínus...? Stránky se dají zapnout v mnoha jazycích, ale Čeština tam bohužel chybí. A anglickým komentářům k videím jsem moc nerozumněla =o(www.ladysafira.blog.cz

5. srpna 2007 v 16:03 Spřátelené blogy!:-)
Moc pěknej bloček, najdete tam toho hodně;-)

Diplomy za 4. bleskovku!

5. srpna 2007 v 15:42 Ceny za bleskovky a soutěže!
Tady jsou vaše diplomky! :-) Doufám, že se vám budou líbit; snažila jsem se! :-)4. bleskovka! (konec)

4. srpna 2007 v 18:21 Bleskovky a soutěže!
Opět bleskajda! Je lehká, jen tak pro pobavení nebo rozptýlení! :-) Dokud neukončím!

1) Baví tě chodit do přírody? Svojí odpověď zdůvodni.
2) Kdyby sis měl(a) vybrat: Výlet do přírody, lesa... nebo odpoledne strávené v obchodním centru, například nakupováním nových hadříků?
3) Představ jsi, že už jsi dospělá/ý. Máš si vybrat mezi luxusní vilkou nebo bytem v centru města nebo pohádkovou chaloupkou na vesnici nebo na samotě u lesa:-) Jaká bude tvá volba?
4) Co chceš na diplomek?


Když budou diplomky, ozvu se vám na blogís! Nezapomeňte jeho adresu napsat do kolonky "web"!
Trénink - běhání!

4. srpna 2007 v 17:57 Sport, pohyb
Botky už máš, odhodlání taky... Takže začínáme s tréninkem!
Doma se obleč a obuj. Nezapomeň se hodně napít, nejlépe vody z kohoutku! Pití si s sebou brát nemusíš - pokud se doma dostatečně napiješ, tekutiny ti budu na hodinku venku stačit.t Nechoď běhat s plným žaludkem, ale také ne vyhladovělá. Když vyjdeš z bytu, chvíli jenom jdi, aby ses zahřála. Třeba deset minutek rychlé chůze (to ti třeba postačí, abys došla někam do parku). Jít můžeš samozřejmě i déle. Pak si najdi nějaké místečko, kde se protáhneš - strečink. Je hodně důležitý jak před běháním, tak i po běhání. Pokud si se cviky nevíš rady, podívej se na internet, do knížek, zeptej se nějakého fitness trenéra... Hlavně dbej na to, abys cviky prováděla správně - jinak si můžeš spíš ublížit!
A teď už začni s během! Nějakou minutku třeba jdi, pak běž. Nejdřív si budeš muset najít tempo, které ti bude vyhovovat. Malá rada: Když běháš pomaleji, spaluješ tuky. Pokud běžíš sprintem, spaluješ cukry. Takže pokud jsi doma zhřešila a dala sis nějaký moučník, běhej třeba rychleji, aby se cukry spálily. Jestli chceš ale zhubnout, potřebuješ spalovat tuky. Ze začátku střídej běh s chůzí; můžeš si to stopovat. Třeba minutu běžet, pak zase minutu jít. Nebo minutu běžet, pět minut jít... Při běhání jsi sama svým trenérem a sama si určuješ jak tempo, tak čas čistého běhu. Záleží jen na tom, jak se sama cítíš! Taky si hlídej to, abys běhala minimálně dvacet minutek (nejlepší by bylo třicet a víc), protože tvé tělo začne spalovat až po dvacáté minutě.
Po běhání se nezapomeň zase protáhnout, potom ještě pár minut jít. No a další den - jdi znovu! Abys ale nebyla tolik unavená, uber třeba na tempu nebo na vzdálenosti. Hodně lidí tvrdí, že první výsledky na postavě (samozřejmě i s úpravou jídelníčku) jsou s běháním viditelné již za dva týdny! Takže vyzkoušej sama! :-) Běhat choď maximálně pěktrát týdně, aby sis neublížila. Šestý den si jdi třeba jen zaplavat a nebo zajezdit na kole. Jeden den v týdnu se žádnému sportu nevěnuj; tělo taky potřebuje odpočinek!