Co o tobě prozradí tvoje oblíbená zmrzlina?:-)

27. července 2007 v 12:59 |  Love
Máš ráda vanilkovou nebo radši jahodovou? Udělej si tenhle test! Zjisti, co o tobě prozrazuje tvoje oblíbená zmrzlina. A co mlsají kluci, kteří se k tobě hodí...

Čokoládová zmrzlina: Jsi velmi romantická a máš šestý smysl pro city ostatních. Flirtování je pro tebe hra šarmu a zábava - své srdce druhému věnuješ jen z opravdové lásky, protože tu bereš opravdu vážně. Ačkoli jsi velmi jemná a citově založená, dokážeš geniálně a férovým způsobem prosazovat svoje přání. Tak dosáhneš každého svého cíle. Hodí se k tobě kokosová a citrónová zmrzlina.

Višňová zmrzlina: Jsi hravá, sentimentální a někdy trochu naivní. Při flirtování máš však s tímhle "nevinným způsobem" většinou velký úspěch. Ale ty nejsi tak vzorná a neškodná, jak si všichni myslí. Možná, že tuhle image vědomě využíváš, aby sis ostatní omotala kolem prstu. Skvělá flirtovací strategie - pokud dokážeš být věrná sama sobě! Hodí se k tobě vanilková zmrzlina a stracciatella.

Jahodová zmrzlina: Působíš stejně svůdně jako tahle zmrzlina - jsi smyslná a sexy. Není tedy divu, že tvůj fan klub stále roste a ty si nemůžeš vybrat. S rozhodnutím si dáváš raději na čas, i když stejně na konci dáš na svůj vnitřní pocit. Kdo se neumí dobře líbat a mazlit, nemá u tebe šanci. Hodí se k tobě kapučíno a citrónová zmrzlina.

Mangová zmrzlina: Nadšeně se vrháš z jednoho dobrodružství do druhého. Často a ráda se zamilováváš, jsi zvědavá a máš ráda všechno nové - nikdy s tebou není nuda! Jsi ztělesněná dynamika, máš ráda volnost a nerada se necháváš omezovat. Pokud tě ale láska zasáhne jako blesk, stane se z tebe romantická mazlivá kočka. Hodí se k tobě kapučíno a jahodová zmrzlina.

Kokosová zmrzlina: Pokud by ještě neexistoval mobil, určitě bys ho vymyslela ty. Jak bys jinak mohla posílat svoje flirtovací SMS? Přitom tě napadají vtipné, ale i romantické hlášky. Ale než slepě zmáčkneš klávesu odeslání, pošleš svému objektu zájmu nejdřív pár svůdných pohledů, protože tomu nikdo neodolá. Nejvíc se k tobě hodí čokoládová a citrónová zmrzlina.

Vanilková zmrzlina: Díky svému erotickému záření jsi při flirtování neodolatelná. Nemusíš nikoho balit - to za tebe dělají ostaní. Na první pohled je na tobě vidět, že je pro tebe důležitá něžnost. Za ni se odvděčíš věrností a jemnocitem. Pokud ti někdo svěří svoje tajemství, dokážeš mlčet jako hrob. Skvěle se k tobě hodí višňová zmrzlina a stracciatella.

Oříšková zmrzlina: Působíš odvážně - ale při flirtování jsi většinou spíše zdrženlivá. Ale kdo si myslí, že by sis kvůli tomu nechala utéct nějaký flirt, ten se pěkně mýlí. Rozhodně odsuneš stranou snění a zapojíš do hry svoji chytrou hlavičku. Tvůj tajný objekt zájmu si příliš pozdě všimne, že tvůj nenápadný balící trik splnil svůj účel! Hodí se k tobě pistáciová a karamelová zmrzka.

Citrónová zmrzlina: A že prý kyselá! Na první pohled působíš sice chladně a zdrženlivě, ale při flirtu je hned jasné, že se pod tvojí chladnou fasádou skrývá žhavý vulkán, který už už vybuchnout. Pokud ses jednou rozhodla mezi hlavou a city (pro vztah), bude to u tebe erotikou jen a jen jiskřit. Hodí se k tobě kokosová a čokoládová zmrzlina.

Zmrzlina kapučíno: Buď máš skvělou náladu nebo náladu na bodu mrazu. Něco mezi pro tebe neexistuje. Takhle nekompromisní jsi i při flirtování: pokud jednou dostaneš košem, už se o to podruhé nepokoušíš. A v lásce jsi také tak důsledná: pokud někoho miluješ, jsi mu naprosto věrná. Nejlépe se k tobě hodí jahodová zmrzlina a mango.

Pistáciová zmrzlina: Při flirtování jsou pro tebe důležité hluboké pohledy a jemný humor. S hloupými hláškami u tebe nemá nikdo šanci. Když jsi zamilovaná, netoužíš jen po vášnivých polibcích, ale i po stejné vlnové délce. A měli byste se spolu dokázat i zasmát! Příliš náročná? Ne, jen možná bude chvíli trvat, než najdeš svoje štěstí. Hodí se k tobě oříšková a karamelová zmrzlina.

Stracciatella: Díky své kreativitě a skvělým nápadům jsi všude brzy středem pozornosti. Protože máš ráda kontakt s novými lidmi, snadno se s nimi seznamuješ. Přesto jsi při flirtování trochu zdrženlivá a raději čekáš na jasný signál. Pokud tenhle signál zachytíš, je z tebe rázem vášnivá milenka plná fantazie. Hodí se k tobě vanilková a višňová zmrzlina.

Karamelová zmrzlina: Při flirtování nic nenecháš náhodě. Pokud tě někdo zajímá, tak si jdeš za svým cílem - ale se spoustou šarmu. A tím skoro vždycky zaboduješ. Pokud tě zajímá někdo, kdo je víc stydlivý, nemáš problém. Svým přátelským a uvolněným způsobem vylákáš každého z jeho ulity. V lásce toužíš po harmonii a hádkám se vyhýbáš. Nejvíce se k tobě hodí pistáciová a oříšková zmrzlina.

Zdroj: Top dívky, 9/04.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama