Bez chloupků!

26. července 2007 v 13:55 |  Beauty
Chloupky v podpaží, na rukách, nohách i v tříslech musí pryč! Není nic horšího, než když krásné holce vylézají z pod plavek černé vlnité chloupky! Aby ses cítila v pohodě a klukům dopřála krásný pohled na svou sexy postavičku, tak DEPILUJ, EPILUJ nebo HOL!

Holení na mokro i na sucho = dámská žiletka + pěna na holení nebo gel + krém po holení nebo elektrický strojek. Chloupky se neobjeví: 2 dny. Riziko: Kvalitní žiletkou chloupky z kůže seřezáváš, proto dej bacha na pořezání. Elektrickým holícím strojkem žádné riziko nehrozí. Praktičnost: Použití je pro celé tělo i citlivá místa. Holení prováděj před spaním, aby se kůže přes noc uklidnila. Bolestivost: 0.

Depilace = pěny, krémy + stěrka. Chloupky se neobjeví: 3 - 4 týdny. Riziko: Pěny nebo krémy cibulku chloupků pod povrchem kůže rozpouštějí (ty se pak jen jednoduše setřou), proto je nutné depilační krém nebo pěnu nejprve vyzkoušet na malém kousku kůže, aby nedošlo k její nežádoucí alergické reakci. Praktičnost: Hodí se na ruce a nohy. Super před prázdninami trávenými daleko od domova. Bolestivost: 0.

Vytrhávání (epilace) = epilační strojek nebo vosk. Chloupky se neobjeví: 5 - 6 týdnů. Riziko: Epilátory vytrhávají chloupky i s cibulkou a to ultrarychle, ale s mírnou bolestí. Po vytrhávání je kůže chvilku červená a podrážděná. U vosků tato procedura trvá o pár minut déle (než se vosk nanese na kůži přiloženým platýnkem a strhne), ale se stejným výsledkem. Chloupky můžou i zarůstat, proto kůži 1x za týden promasíruj lufou. Praktičnost: Šikovné pro statečné holky, které vydrží malé štípnutí. Použití na nohy, ruce, třísla i horní ret. Za chvilku bolesti ta "hladkost" stojí! Přes měsíc pak chloupky neřešíš! Bolestivost: Mírná.

Zdroj: Top dívky, 7/04.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama